Image result for €«Øکس هدف داØتن€€Ž

هدف های تان را مشخص سازید 

حالا که منظورتان را از ثروت بیان کردید، مقصدی دارید که به سمت آن حرکت کنید. تعیین کردن هدف ها به معنای مشخص کردن یک جدول زمانی برای رسیدن به این مقاصد است. موضوع به همین سادگی است. اگر می دانید که باید به جای خاصی برسید عاقلانه است که این موارد را بدانید: 

* چه ساعتی خانه را ترک می کنید،

* چه ساعتی می خواهید برسید،

* چه مسیری را در نظر دارید،

*چه می کنید وقتی به آن جا برسید،

ثروتمند شدن هم دقیقا به همین معناست. باید از قبل بدانید ثروت برای تان چه معنایی دارد. چگونه می خواهید به این هدف برسید. انتظار دارید چه مدتی طول بکشد تا به هدف تان برسید و با این پول چه می خواهید بکنید. 

باید از قبل بدانید

که 

ثروت برای تان چه معنایی دارد،

چگونه می خواهید به این هدف برسید،

در چه مدتی

انتظار دارید آن را به دست آورید

با این حساب وقتی مشخص کردید که ثروت برای تان چه معنایی دارد. آیا می توانید هدف های تان را مشخص سازید؟ به این فکر کنید که چگونه می خواهید به ثروت برسید و چه مدتی طول می کشد که به خواسته های تان برسید؟ موضوع می تواند ساده باشد. می خواهم تا زمان رسیدن به تولد چهل سالگی ام به یک میلیونر تبدیل شوم. این پول را از طریق شرکتم تحصیل می کنم. 

موضوع به همین سادگی است. من خودم را مثال زدم تا موضوع برای تان ساده تر شود. ممکن است برای شما کار دشواری باشد زیرا قبلا به آن فکر نکرده اید. 

حالا هدف تان را مشخص کنید، من می توانم منتظر بمانم. 

بسیار خُب این کار را کردید؟ چگونه بود؟ هدف شما باید واقع بینانه، صادقانه و قابل دسترس باشد. وقتی می گویم هدف باید واقع بینانه باشد منظورم این است که مثلا نگویید می خواهم ثروتمندترین آدم روی زمین شوم. البته این غیرممکن نیست، اما دسترسی به این هدف عجیب است. 

صادقانه، به این معنا است که با خود رو راست باشید و هدفی را در نظر بگیرید که با آن راحت باشید. اگر به خودتان دروغ بگویید شکست می خورید. 

هدف باید دست یافتنی باشد. اگر درباره ی ملک و املاک و تهیه وام اطلاع کافی ندارید و اگر از پول کافی بی بهره اید، دنبال ساختمان سازی رفتن اشتباه است. 

آیا تا به این جا از آن چه خوانده اید راضی هستید؟ بسیار خُب. اگر لازم می دانید می توانید مطلب را یکبار دیگر بخوانید و به حرکت خود ادامه دهید. 

قوانین ثروت 

ریچارد تمپلار 

مهدی قراچه داغی 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

من یک انسان توحیدی هستم بشارت کلام خداعیسی مسیح فروشگاه تهران استور zproxies سنگ شناس سارین پوش فطرس لوله بازکنی سرویس بهداشتی