Image result for €«Ø¯Øا€€Ž

بانوی متخصصی که از طریق آرامش شفا یافت 

بانوی متخصصی بر سر مسائل گوناگون خانوادگی متشنج و عصبی شده بود. فکرش از آشفتگی و جسمش از خستگی لبریز شد. افزون بر آن، دردی مبهم، اما مشخص را نیز احساس می کرد. کارش هم بسیار سنگین بود، بنابراین برای بررسی کامل پزشکی وقت نداشت. در ضمن او تشخیص داد که بی تردید تَنِش ذهنش موجب نشانه های بیماری جسمی اش شده است؛ پس اگر او می توانست تَنِش را از ذهن و جسمش پاک کند، درد نیز برطرف می شد.

او انجام دعای آرامش را به شکل روزانه آغاز کرد. در اوقات دعا کردن عمیقا نفس می کشید و می گفت: «من در آرامش هستم و همه چیز را رها می کنم و به خداوند می سپارم.» او دست هایش را روی قسمت هایی از بدنش که دردمند بودند قرار می داد و این عبارت آرامش بخش را تکرار می کرد. 

اغلب نیز فرمان می داد: «من از تنش، فشار عصبی و کشمکش ها رها هستم. خودم را به تمامی به خداوند واگذار می کنم. ذهن و جسمم در آرامش کامل قرار داند. از فرق سر تا نوک انگشتان احساس آرامش می کنم. من آرام، متین و آسوده هستم. آرامش خداوند را که ذهن و جسمم را لبریز می کند، احساس می کنم. من در نیکویی خداوند آرمیده ام.»

وقتی تنش ها سعی می کردند در اوقات پرمشغلۀ کار او را در چنگ خود گیرند، او می گفت: «آرام باشید و رها کنید.» وقتی او بر دعاهای آرامش تأکید فراوان کرد، تمام جهان پیرامونش نیز پاسخ داد. به نظر می رسید جسمش کم تر خسته می شود. چند روز نگذشته بود که درد اندرونی اش همه به میزانی قابل ملاحظه کاهش یافت و آن گاه به تدریج کاملا برطرف شد. زندگی کاری اش آرام تر و هماهنگ تر شد، همین طور دیدگاهش نسبت به زندگی. با ادامۀ تمرکز بر دعای آرامش هماهنگی، نظم و آرامش، بیش تر و بیش تر مشهود شدند. 

بسیاری از مشکلات تندرستی، روابط اجتماعی و مالی افرادی که دعای آرامش را انجام می دهند و مشکلات را این گونه خطاب قرار می دهند: «من آسوده ام. من تو را رها می کنم. من تو را کنار می گذارم. من تو را ندیده می گیرم. من اجازه می دهم تا خداوند به شیوۀ خودش تو را شفا بخشد. من تو را به چاره ساز مطلق می سپارم»، به سرعت و در کمال آرامش برطرف می شوند. گاه خویشتن خویش  تان از این که می بیند مشکل شما به دلیل خشم، تنش و حس تملک جویی همچنان با شما باقی است، دچار بهت می شود. دعای آرامش در هر قسمتی که لازم باشد، آزادی و رهایی به ارمغان می آورد و آن گاه راه حل الهی می تواند از راه برسد!

کتاب قدرت دعا 

کاترین پاندر 

برگردان مینا اعظامی 

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

گرافیک رضا finins طراحی سایت ، سئو ،تبلیغات در گوگل تحقیق مرجع توسعه دهندگان وب ساختمان لاله موزیک مطالب علمی Nathan