Image result for €«Øکس هر اتفاقی را بÙØیرید€€Ž

آن چه را که اتفاق افتاده، بپذیرید 

آدم ها اشتباه می کنند. گاه اشتباهاتشان بسیار جدی است. اما اغلب اوقات این اشتباهات به عمد و شخصی نیستند. گاه اشخاص نمی دانند که چه دارند می کنند. معنایش این است که اگر اشخاص در گذشته رفتار بدی با شما داشته اند، وما بدین معنا نبوده که قصد آزار رساندن به شما را داشته اند، بلکه به این دلیل بوده که ساده دل بوده اند، حماقت کرده اند، کسانی مانند خود ما بوده اند. آنها در برقراری ارتباط یا قطع رابطه شان با شما اشتباه کرده اند، اما کارشان به این دلیل نبوده که می خواستند به قصد به شما لطمه بزنند، بلکه جز این راهی را سراغ نداشتند. 

اگر بخواهید، می توانید احساس رنجش را رها کنید، تأسف و خشم را به کنار بگذارید. می توانید قبول کنید که شما انسانی عالی و بی کم و کاست هستید و اتفاقاتی که برای تان افتاده ارتباطی با خود شما نداشته است. کاری است که انجام شده و شما باید با آن کنار بیایید. از برچسب های خوب با ید استفاده نکنید. بله، می دانم که بعضی از آنها به راستی بد بوده اند. اما این طور که می گذاریم آنها روی ما تأثیر بگذراند، خیلی بد است. می توانید بگذارید آنها شما را به زیر بکشند. ممکن است شما را بدحال و رنجیده خاطر سازند. اما باید بدانید که بهتر است از آنها دست بکشید،؛ بدانید که آنها منش و شخصیت شما را می سازند و در مجموع نه تنها منفی نیستند، بلکه مثبت هم هستند. 

روی کاغذ، دوران کودکی دشواری را پشت سر گذاشتم. تا مدت ها رنجیده خاطر بودم. من طرز تربیت شدن خودم و شرایطی را که در آن بزرگ شده بودم، بد ارزیابی می کردم. کار ساده ای است. اما وقتی پذیرفتم کاری است که شده، وقتی دانستم می توانم گذشته را ببخشایم و به زندگیم ادامه بدهم، شرایطم تغییر فراوان کرد. اما دست کم یکی از برادرانم این بخشودن را انتخاب نکرد و آن قدر در رنجش و دلخوری باقی ماند که کلافه شد. 

آن چه را که اتفاق افتاده، نمی توانید 

تغییر دهید. لازم است که با شرایط کنار 

بیایید و به زندگی خود ادامه دهید. 

من به این احتیاج داشتم که اگر در زندگیم خواهان چیز بیش تری هستم، با همه ی ناملایمات کنار بیایم و به زندگیم ادامه بدهم. می خواستم از آنها بهره بگیرم و پا به دنیای آینده بگذارم. حالا هم اگر فرصت دوباره ای پیدا کنم، همین را انتخاب می کنم. البته دوران کودکی دشواری را پشت سر گذاشته ام، اما این دوران دشوار به من کمک کرده است تا به کسی که امروزه هستم تبدیل شوم. 

فکر می کنم تغییر زمانی به ذهنم خطور کرد که متوجه شدم حتی اگر بتوانم همه ی کسانی را که در کودکی به من بد کردند مجازات کنم، کاری که آنها کرده اند تغییر نخواهد کرد زیرا کار دیگری نمی توانستند بکنند. می توانستم بر سرشان فریاد بکشم، تحقیرشان کنم، اما این ها جملگی بی فایده بودند. آنها کاری نمی توانستند بکنند که مشکل قبلا پیشامد کرده تغییر کند. راهی برای برگشت به عقب وجود ندارد، تنها راهی که می توانید طی کنید، حرکت به سمت جلو است. بگذارید این شعار شما باشد - بگذارید به جلو حرکت کنید. 

قوانین زندگی 

ریچارد تمپلار 

مهدی قراچه داغی 

مشخصات

• جهت مشاهده منبع اصلی این مطلب کلیک کنید
  • کلمات کلیدی منبع : کرده ,اند، ,بگذارید ,کاری ,تغییر ,توانید ,اتفاق افتاده، ,زندگیم ادامه ,توانستند بکنند ,کودکی دشواری ,رنجیده خاطر ,دوران کودکی دشواری
  • در صورتی که این صفحه دارای محتوای مجرمانه است یا درخواست حذف آن را دارید لطفا گزارش دهید.

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

انجمن تفریحی حد و حدود ضامن پيشرفت KaraKaydo beuty خرّم آن بقعه که آرامگه یار آنجاست رویش نو خلاصه کتاب و جزوات درس Crystal ساسان طب 2020